Uriel 2 - 100x 100cm

Uriel 2 - 100x 100cm

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Tyto cortenový zahradní grily Uriel 2 s rozměry 100x 100cm jsou novinkou na přípravu zdravého jídla venku. Gril obsahuje kulatý, široký, hrubý, plochý pražící talíř. Cortenový gril je krásně navržen a vytváří zvláštní zážitek z vaření, spolu s vašimi hosty.

40734,70 Kč s DPH

Import kód: C70298

Tyto cortenový zahradní grily jsou novinkou na přípravu zdravého jídla venku. Gril obsahuje kulatý, široký, hrubý, plochý pražící talíř. Deska na pečení má různé stupně teploty. Střed desky je teplejší než vnější strany misky, proto je vaření jednodušší a všechny ingredience se mohou podávat spolu. Cortenový gril je krásně navržen a vytváří zvláštní zážitek z vaření, spolu s vašimi hosty. Ať už pomalu grilujete zeleninu, nebo připravujete steak či rybí maso, objevíte zcela nový svět plný možností pro vaření venku. Můžete grilovat a péct současně.

Návod před prvním použitím

Při prvním použití je důležité nechat první oheň 25 minut hořet a až potom začít grilovat. Deska na pečení bude výrazně teplejší na spodní straně, než na horní straně. Mísa na grilování bude fungovat nejlépe poté, co byla použita jednou nebo dvakrát. Vaření na plotně na pečení bude snazší po spálení oleje, což také chrání desku proti rezivění, když se nepoužívá. Nejlepší je použít rostlinný olej s vysokým stupněm hoření, jako slunečnicový olej.

Údržba

Čištění není opravdu potřeba. Pokud je třeba, plech na pečení se může vyčistit vlhkým hadříkem po použití. Vydrží všechny typy počasí a nevyžaduje žádnou další údržbu. Díky nastavitelným nohám se dá stabilně umístit na téměř všechny povrchy. Konstrukce také bere v úvahu, že s těžší varnou mísou může být pohyblivá. Celkový gril se skládá z různých částí, které lze snadno smontovat nebo rozebrat bez nářadí.

Teplota

Po 25 - 30 minutách hoření dosáhne deska na opékání teplotu 245 - 300 ° C na vnitřní straně. Když je deska dostatečně rozpálená, může se použít olej na pečení. Teplota vnější hrany je mírně nižší, takže můžete přepínat mezi pečením a udržováním teploty. Prebytčný olej a tuk se automaticky ocitnou v ohni.

Materiál: Corten
Rozměr: 100x 100cm
Váha: 92kg

Nový komentář

* (Povinné)

Katalog: Kámen, sklobeton

fontanovy katalog

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info