Zpět

Fontány Cascade

Přidáno: 15.11.2018 11:22.03 Počet shlédnutí: 794

15 Listopad 2018

Na sérii fontán Cascade oceníte zejména dynamický pohyb vody a odraz světla v jednom úchvatném díle.

Fontána se skládá z přepážek, po kterých voda stéká střídavě z každé strany fontány. Jednotlivé přepážky jsou osvětlené vysoce kvalitním LED osvětlením, což udělá z fontány poutavou atrakci i ve tmě. Fontána je vyrobená z přírodní čínské břidlice. Čínská břidlice je stará více než 200 milionů let. Tento kámen v sobě kombinuje odstíny zelené, oranžové, hnědé a šedé barvy. Fontány jsou vyráběné ručně a díky jedinečnému zbarvení je tak každá fontána unikátní. Kombinace břidlice a vody zdůrazňuje něco přirozeného a nabízí chvíle relaxu, inspirace a pohody. Fontánu lze umístit jak do interiéru, tak i do exteriéru. V případě, že chcete mít fontánu venku celoročně, doporučujeme model s rezervoárem na zakopání. Pohyb vody ve fontáně zabezpečuje čerpadlo, které se nachází na v podstavci.

Umístění fontán

V závislosti na modelu je možné Cascade umístit jak v interiéru, tak i v exteriéru. Prakticky každou z fontán je možné umístit i v exteriéru, ale pouze vybrané druhy mohou zůstat venku celoročně. Hlavní rozdíl je v podstavci a použitém čerpadle. Spolu se speciálním rezervoárem lze fontánu i zakopat do země.

cascade cascade
Fontána Cascade dokonale zapadne do každého interiéru Fontánu není problém umístit i do exteriéru. Model určený do exteriéru je možné zakopat přímo do země spolu s vodním reservoárom.

Dostupné modely

Jednotlivé modely fontány Cascade se v první řadě liší svou výškou. Nejnižší model Cascade 68 s výškou 68 cm lze umístit na pracovní stůl či parapet. Nejvyšší model má výšku 185 cm. Šířka modelů je od 40 do 220 cm.

cascade cascade
Fontány Cascade jsou vyráběny ve výškách od od 68cm do 185cm. Model Double Cascade má šířku až 185 cm.

Součástí balení fontány Cascade je:

Oběhové čerpadlo
LED osvětlení
Dekorační kámen
Regulační ventil na průtok

 

 

Katalog: Kámen, sklobeton

fontanovy katalog

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info