Vodní stěny

Realizace vodních stěn

Ella Doris přichází s řešením atraktivních prústorú z budoucnosti. Moderní a jedinečný vzhled prústorú přispívá k pohodě zaměstnanců, zlepšuje výkon v kancelářích, zvyšuje estetický dojem a skvěle prezentuje firmu již při vytváření prvního dojmu. Vodní stěny dokážou být výjimečnou součástí interiéru i v obývácích či vstupních halách, kde povyšují rodinnou harmonii a navozují pocit komfortu a uvolnění.

logo

 

Náš koncept luxusních vodních prvků sofistikovaně kombinuje vodní živel a akusticky účinné materiály. Toto spojení pozitivně ovlivňuje kvalitu a vlhkost vzduchu, teplotu v místnostech, izoluje nežádoucí hladinu hluku, což následně přispívá k vyšší motivaci a nižší absenci frustrace a nechuti.

Naše produktová řada vodních stěn je tak rozmanitá, že svobodě kreativního designu pro architekty a projektanty se meze nekladou.

Vodní stěny z různých materiálů otevírají dveře designu

Nechte se inspirovat různými provedeními, která vytvoří ostrý kontrast nebo naopak dokonalou souhru s Vaším interiérem. Nabízíme Vám komplexní poradenství a ve spolupráci s Vámi řešení pro optimální realizaci Vaší vodní stěny nebo jiného vodního prvku.

Zašlete nám své podklady, vizualizace či inspirace a rádi Vám vypracujeme nezávaznou nabídku.

dyha sklo nerez

 VODNÍ STĚNA S KAMENNOU DÝHOU           SKLENĚNÁ VODNÍ STĚNA                       NEREZOVÁ VODNÍ STĚNA

ceske

 

Podtrhněte krásu tekoucí vody s LED osvětlením

Vodní stěnu je nejlepší osvětlit zdola nebo shora. Při správném umístění světelných LED pásů se na skleněné ploše mohou odrážet krásné třpytky světla odrážející se od vodních vlnek. Nejideálnějšího zvýraznění světelného efektu dosáhnete umístěním vodní stěny před tmavé pozadí. Vytvoří se tak silnější kontrast a odrazy světla vyniknou i ve světlých místnostech. Naopak osvětlení zaniká při světlém a bílém pozadí nebo jiné svítící ploše či umístěním před okno. Odlesky světla od vody se pak spojují se světlem pozadí a krása efektu tekoucí vody zaniká.

led

 

Benefity, které vodní stěna přináší:

ceske

Dokonalý design a jednoduchá péče

Vodní stěny lze realizovat jako volně stojící mobilní systémy, což dovoluje umístění vodního prvku přizpůsobit prostorovým možnostem. Doplňování vody do sběrné nádoby je v rámci fáze plánování projektu možné vyřešit plně automatizovaným systémem (voda se v případě přirozeného odparu automaticky dopustí), ale rovněž je možný manuální provoz (ruční doplňování vody jednou týdně). Bez ohledu na to, kterou možnost si zvolíte, rádi Vám poradíme a naplníme Vaši představu dle přání.

sterna

 

Provedení technického nákresu během realizace

Víme, že technické listy jsou pro Vaše realizátory a architekty důležitým podkladem pro budoucí umístění. Právě proto v procesu zpracovávání objednávky Vám na základě získaných údajů zhotovíme technický list s přesnými kótami Vaší vodní stěny. Až na základě odsouhlasení takových podkladů přistupujeme k zahájení výroby díla na míru.

kresba      s

PERSONALIZÁCIA VODNEJ STENY

Odprezentujte své firemní logo nebo brand na výjimečném místě. Využijte působivý efekt tekoucí vody pro odlišení Vaší firemní identity od konkurence. Barevné, černobílé, malé nebo velké? Naši tvůrci vodních prvků si poradí i stým nejsložitějším tvarem.

bbb

stena

MÁTE ZÁJEM O VYPRACOVÁNÍ NABÍDKY? 

Nebo máte další dotazy a požadavky? Rádi vám pomůžeme a vyřešíme možnosti i nabídneme řešení tak, aby v závěru vznikla Vaše jedinečná vodní stěna. Prosím kontaktujte nás nebo navštivte na adrese:

kontakt

Fontány ELLA DORIS v naši nabídce. Prolistujte si nejnovější katalog:

Ella doris

Vodní prvky a květináče PETOMAR Water&Garden v naši nabídce. Prolistujte si nejnovější katalog:

Katalóg PETOMAR Water&Garden

 

Jezírkové vysavače Rössle

Technolgie

katalog Rössle technologie

 

Náhradní díly

katalóg Rössle

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení