Zpět

Interiérové fontány - Zažijte přirozené kouzlo vody

Přidáno: 30.11.2018 11:37.41 Počet shlédnutí: 562

30 Listopad 2018

Voda již tisíciletí symbolizuje život, zdraví, čistotu a bohatství. Je přírodním elementem a základem všeho života na Zemi. S energií pocházející z této přírodní síly budete moci zvýšit svůj blahobyt a kvalitu života.

Bytové interiérové fontány


Interiérové ​​fontány a vodní stěny přinesou zvláštní atmosféru do jakékoli místnosti, ve které jsou umístěné. Jednou z mnoha výhod jsou uklidňující zvuky vody, které přinášejí pocit klidu a pomáhají zapomenout na stres. Vodní prvky rádi využívají i designéři na zkrášlení a oživení vnitřních prostor.
Umístění interiérové ​​fontány ve Vaší firmě dodá přidanou hodnotu a změní vzhled místnosti v jediném okamžiku. Díky vodní atrakci ve vstupní hale, v kanceláři či recepci snadněji vytvoříte uklidňující atmosféru pro Vaše klienty či personál. Další přidanou hodnotou je umístění firemního loga nebo sloganu na fontány, čímž určitě vzbudíte zájem Vašich potencionálních zákazníků.
Díky širokému sortimentu vodních atrakcí, interiérových fontán, zvlhčovačů vzduchu a příslušenství, vám nabízíme různé možnosti, jak oživit váš obytný prostor nebo kancelář harmonickou atmosférou.

Keramické fontánky


Domácí keramické fontány ve třech barevných provedeních. Voda v nich pomocí čerpadla protéká přes stupňovité kaskády. Při výrobě těchto fontán je použitý velmi kvalitní jíl. Naše keramické interiérové fontány mají proto vysokou kvalitu. Povrch je dokončený při teplotě 1255 °C. Tato vynikající konečná úprava garantuje neomezenou trvanlivost. Keramické fontánky doporučujeme umístit na stůl nebo do zimní zahrady, kde vytvoří příjemnou atmosféru.

Fontánky z přírodního kamene, kombinace přírodního kamene s nerezem


Tyto interiérové fontánky mají elegantní, moderní vzhled. Voda stéká po stěnách z kamene, který je nasvícený. Okouzlující bytové nebo kancelářské doplňky, které Vám přinesou klid a harmonii.

Vodní stěny


Nejen, že jsou vodní stěny ideální pro Váš domov, ale jako jedinečné umělecké dílo na odbourání stresu a relaxaci jsou stejně skvělé i pro komerční prostředí. Umístěte vodní stěnu do čekárny, kanceláře či na recepci.

Domácí zvlhčovače a vyvíječe mlhy


Zvlhčovače vzduchu čistí vzduch od pylu či prachu, zabraňují vysušování sliznice a tím vytvářejí příjemné prostředí nejen pro alergiky a astmatiky. Vyvíječe mlhy v nerezovém provedení. Unikátní zařízení vhodné pro domácí použití, které vytvářejí mlhu z vody a velmi účinně zvlhčují vzduch. Vyvíječe mlhy jsou ideální pro použití v akváriu, teráriu, vnitřní fontánce jezírku či na zvýraznění efektu potoků a kaskád.

Katalog: Kámen, sklobeton

fontanovy katalog

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info